Producent folii i opakowań foliowych

Reklamówki ekologiczne biodegradowalne ze skrobi BIO EKO ECO 300+180x600mm 30+18x60cm

31,00 z VAT 25,20 netto

W magazynie

Specyfikacja produktu:

Produkt: reklamówki biodegradowalne ze skrobi roślinnej

Kolor: jasno zielony z nadrukiem

Rozmiar: 30+2×18/60 cm

Szerokość: 30 cm (na płasko) + dwie zakładki boczne po 18 cm

Wysokość z rączką: 60 cm

Grubość: 0,014 my (14 mikronów)

Opakowanie zbiorcze: 50 szt.

31,00 z VAT 25,20 netto

Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Jak można przyczynić się do ochrony środowiska i jednocześnie cieszyć się wygodą praktycznych reklamówek?

Wybierając biodegradowalne reklamówki  stawiasz na jakość, trwałość oraz troskę o naszą planetę. Idealne do noszenia zakupów, mocne i wytrzymałe – sprawdź, jak ułatwią Ci życie. Zadbaj o Ziemię, nie rezygnując z wygody! Zrób krok ku ekologicznemu stylowi życia! Wyobraź sobie, że możesz pomóc naszej planecie, dokonując prostych wyborów na co dzień.

Biodegradowalne reklamówki wyprodukowane ze skrobi roślinnej są zarówno praktyczne, jak i przyjazne dla środowiska.

Cechy produktu:

  • ekologiczne materiały, dzięki którym przyczyniasz się do ochrony środowiska, a jednocześnie korzystasz z wytrzymałych i trwałych reklamówek;
  • wysoka wytrzymałość pozwala na bezpieczne przenoszenie zakupów
  • biodegradowalność wyprodukowane ze skrobi roślinnej są świetnym zamiennikiem foliowych torebek, ponieważ są w 100% biodegradowalne, oszczędzają środowisko naturalne a do tego praktycznie nie da się ich odróżnić od typowych foliowych reklamówek
  • wielofunkcyjne reklamówki dzięki praktycznym uchwytom mogą być używane do codziennych zakupów lub jako worek na bioodpady do koszy na śmieci
  • pojemne reklamówki posiadają 2 zakładki boczne dzięki którym są bardziej pojemne

Reklamówki z certyfikatem OK Compost HOME – można je kompostować w domowych kompostownikach, ponieważ rozkładają się w niższych temperaturach – około 30 °C, a przynajmniej 90 % materiału rozłoży się w ciągu 12 miesięcy.

Woreczki są wyprodukowane ze skrobi ziemniaczanej i kukurydzianej. Nie zawierają metali ciężkich ani innych szkodliwych dla zdrowia dodatków, które by mogły przeniknąć do gleby.

Przy odpowiednim przechowywaniu kompostowalnych woreczków w odpowiednich warunkach (sucho i ciemno), materiał nie będzie się „psuł”. Woreczek zacznie się rozkładać w momencie kontaktu z bakteriami, wodą i wysoką temperaturą. Bakterie zaczną „zjadać” i rozkładać woreczek na biomasę, wodę i CO2.

100% kompostowalna i biodegradowalna reklamówka

Niestosowny dla: przenoszenia ostrych przedmiotów (torebka może się urwać)

UWAGA: Nigdy nie wyrzucaj tego typu woreczków do żółtych pojemników na plastiki! Utrudniają one proces recyklingu innych plastików.

Kompostowalne woreczki należy wyrzucić do brązowych kontenerów na bioodpady albo do czarnego kontenera na odpady zmieszane.

Menu główne