Producent folii i opakowań foliowych

Worki do opon – sprawdzone sposoby na przechowywanie opon samochodowych

Opony samochodowe z racji gabarytów nie należą do najłatwiejszych rzeczy do przechowywania. Co więcej, aby nie straciły na jakości, muszą być odpowiednio zabezpieczone. Rozwiązaniem mogą okazać się worki do opon, które przydadzą się zarówno osobom indywidualnym, jak i warsztatom czy wulkanizatorom.

Worki na opony do auta – co trzeba o nich wiedzieć?

Foliowe pokrowce na opony i koła samochodowe to praktyczne narzędzia zaprojektowane tak, by chroniły wnętrze przed wpływem czynników zewnętrznych. Wybierając wysokiej jakości worki-pokrowce na opony, nie trzeba się obawiać o ewentualny oddziaływanie promieniowanie słonecznego. Wytrzymałe worki na opony poradzą sobie również z bardziej dotkliwymi zagrożeniami takimi, jak różnego rodzaju środki chemiczne – lakiery, rozpuszczalniki czy benzyna. To produkty, które stworzono w jednym celu – aby opony / koła Twojego auta mogły być w 100% bezpiecznie składowane. Podstawowym czynnikiem wpływającym na jakość worka do opon jest rodzaj zastosowanej folii. Musi być ona wyjątkowo wytrzymała tak, aby w trakcie transportu mogła szczelnie zakrywać całą oponę i nie ulec żadnemu naderwaniu. Z tego powodu dobre worki na opony tworzone są z wysokoodpornej folii HDPE. Właśnie takie produkty znajdziesz w naszym sklepie Niupak!

Jak wybrać worki na opony samochodowe?

Worki na opony do auta powinny być wykonane z wytrzymałej folii HDPE. Kupując u sprawdzonego producenta, masz gwarancję jakości wyrobu. Przy wyborze trzeba jednak zwrócić uwagę na rozmiary – worki do opon powinny być dopasowane bezpośrednio do danego egzemplarza. Nie warto stosować uniwersalnych pokrowców foliowych na różne opony, ponieważ zbyt wiele luzu lub zbyt ciasny worek nie będzie należycie chronił. W przypadku produktów dedykowanych oponom o najpopularniejszych rozmiarach pojemność worka będzie oscylowała w granicach 180 – 250 litrów.

Worki na opony – dla wulkanizatorów i osób indywidualnych

W sklepie Niupak możesz wybierać spośród wielu rodzajów worków na koła samochodowe, dlatego masz pewność, że dobierzesz produkt idealny do danego zastosowania. Specjalizujemy się w produkcji worków foliowych do przechowywania opon w dwóch głównych kolorach – worki białe i worki czarne. Zapraszamy do współpracy także warsztaty samochodowe i wulkanizacyjne, w których tego typu worki foliowe są używane powszechnie. Nasze worki wyposażone są w specjalne pola, umożliwiające wygodne oznaczenia – np. do której osi należy przechowywane koło. Już teraz przejdź do naszych produktów, zamów wysokiej jakości i tanie folie do opon samochodowych!

Menu główne