Producent folii i opakowań foliowych

Rękawy foliowe z HDPE, LDPE, regranulatu

NiuPak jest jednym z niewielu producentów rękawów foliowych, wykonywanych z wysokiej jakości materiału, jakim jest HDPE i LDPE, wraz z domieszką pochodzącą z recyklingu w formie regranulatu. Korzystając z oferty rękawów foliowych dostępnych w naszym sklepie, klienci mają pewność, że kupują produkt wyprodukowany w Polsce, dzięki czemu mogą liczyć nie tylko na dobrą jakość, ale również na jedną z najniższych cen na rynku. Właściwie wykonany rękaw foliowy powinien być odporny i wytrzymały na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że przechowywane wewnątrz produkty będą odpowiednio chronione. W naszym sklepie można znaleźć szeroki asortyment rękawów foliowych. W zależności od zapotrzebowania dostępne są do wyboru różne szerokości i obwody, dzięki czemu zastosowanie rękawa do wskazanego produktu lub towaru, będzie jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Zalety stosowania rękawów foliowych

Rękawy foliowe są najlepszym rozwiązanie dla wszystkich firm, które na co dzień muszą pakować różnej wielkości przedmioty, w jedno zbiorcze opakowanie. Rękawy foliowe posiadają konkretną szerokość, a długość może być regulowana, przez zgrzanie w odpowiednim dla potrzeb miejscu. Można stosować je do pakowania wielu przedmiotów lub jednego, który ma np. nieregularne kształty. Kolejną nietypową zaletą jest to, że rękawy foliowe zazwyczaj występują w formie przezroczystej folii. Co sprawia, że zidentyfikowanie zawartości jest bardzo proste i wręcz natychmiastowe. W celu wygodniejszego korzystania z rękawa foliowego warto umieścić go na specjalnym stojaku – drążku. Zapewni to nie tylko łatwiejsze wykonywanie zadań z użyciem rękawa, ale również pozwoli na utrzymanie odpowiedniego ładu i porządku na stanowisku pracy.

Cechy charakterystyczne rękawów foliowych

W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w rękawy foliowe wyprodukowane z przezroczystej foli lub takie, które wykonane są z folii barwionej na zielono. W naszym sklepie występuje również podział ze względu na grubość folii, jest to bardzo ważny parametr, zwłaszcza gdy do wnętrza rękawa foliowego chcemy pakować ciężkie rzeczy. Waga folii zawsze uzależniona jest od jej ilości na rolce. Co oznacza, że im cięższa rolka tym nawinięte jest na niej więcej folii, warto przy porównywaniu zwrócić także uwagę na to, by zestawiać ze sobą folie o takich samych wymiarach i takiej samej grubości. Rękawy sprzedawane są w belkach z podziałem na wielkość, grubość i kilogramy, aby wybrać najbardziej odpowiedni produkt dla naszych wymagań, warto skontaktować się z obsługą sklepu.

Menu główne