Producent folii i opakowań foliowych

Torebki świąteczne, torby urodzinowe i inne – jakie wybrać najlepiej?

W co zapakować prezent? Torby i opakowania prezentowe, urodzinowe, imieninowe i oczywiście świąteczne występują w przeróżnych wariantach. Obecnie zdecydowanie najwięcej zależy od własnej wyobraźni. Przy wyborze warto jednak wziąć pod uwagę nie tylko design, ale także materiał, z którego została wykonana dana torebka prezentowa.

Torebki prezentowe na święta

Święta Bożego Narodzenia są w Polsce najhuczniej obchodzonymi świętami. Tradycja wręczania prezentów znana jest każdemu. Część prezentów, zwłaszcza tych wielkogabarytowych, pakujemy w opakowania świąteczne. Wybieramy wówczas spośród tysięcy wzorów, wariantów kolorystycznych i motywów świątecznych. Niektóre prezenty jednak, np. kosmetyki, gry komputerowe, książki, estetyczniej podamy drugiej osobie, wybierając torebkę. Świąteczne torby reklamowe na prezenty robią furorę od wielu lat. Obecnie możemy wybierać spośród milionów różnych produktów. Coraz modniejsze są warianty mniej oczywiste, stawiające na elegancję, nie utarte wzory bożonarodzeniowe. Doskonałym tego przykładem są torebki prezentowe o jednolitym, intensywnym kolorze, np. Magenta. Wciąż popularne są dodatki, różne faktury i ciekawe sposoby wykończenia. W zakresie tych ostatnich często spotkamy się z brokatem.

Torebki na prezenty urodzinowe

Nikogo nie trzeba przekonywać co do tego, że urodziny to prawdziwie wyjątkowy czas. Zamiast koncentrować całą swoją uwagę na wyborze odpowiedniego prezentu, warto poświęcić chwilę także na wybór właściwego opakowania prezentowego. Postawmy na minimalizm, jeżeli solenizant lub solenizantka gustuje w oszczędnej i uporządkowanej formie. Wybierzmy pełne przepychu torebki prezentowe, jeśli chcemy sprawić większe zaskoczenie.

Materiał torebki prezentowej ma znaczenie

Oprócz kolorystyki i dominującego motywu trzeba też spojrzeć na materiał danego produktu. Coraz popularniejsze są produkty ekologiczne i biodegradowalne. Zamiast wybierać standardową torebkę pokrytą warstwą grubego lakieru, możemy zdecydować się na ozdobną tekturę. Takie rozwiązanie będzie proekologiczne, jak i bardziej wyjątkowe, dlatego może przypaść do gustu lepiej osobie, której prezent jest wręczany. Poza tym, w obrębie torebek prezentowych papierowych istnieje mnóstwo wariantów z pofałdowaną tekturą i innymi ozdobami, które niesamowicie wyróżniają się na tle wszystkich innych znanych produktów tego typu. Ostatecznie bowiem prezent powinien być oryginalny!

Foliowe siatki świąteczne zawsze się przydadzą

Zbaczając nieco z głównego tematu niniejszego wpisu, warto zahaczyć także o standardowe torby foliowe. W okresie świąt magiczną atmosferę tworzymy między innymi poprzez dobór odpowiednich produktów, tworzących spójne i jednolite otoczenie. Dlaczego by zatem nie pójść w tym kierunku również pod względem najbardziej prozaicznych i praktycznych elementów? Przykładem mogą być torebki zakupowe z folii HD PE / LD PE ze wzorami bożonarodzeniowymi lub innymi, adekwatnymi do danego święta. Dzięki nim najprostsze wyjście na zakupy nabierze innego klimatu – nie tylko dla nas, ale i dla innych. Tego typu produkty są idealne także dla sprzedawców detalicznych, którzy mogą nimi zastąpić tradycyjne, przezroczysto-białe foliówki sprzedażowe.

Menu główne