Producent folii i opakowań foliowych

Rękawy foliowe – charakterystyka i zastosowanie

Rękaw foliowy pomaga zapewnić wysoką jakość przewożonego towaru. Niezależnie od tego czy są to artykuły przemysłowe czy spożywcze, jeśli ważny jest nienaruszony stan, rękaw foliowy pomaga zwiększyć bezpieczeństwo dostawy.

Zastosowanie rękawa foliowego

Rękawy foliowe znajdują zastosowanie w praktycznie każdej branży, bez względu na profil działalności. Służyć może nie tylko jako zabezpieczenie, ale również można je wykorzystać do pakowania. Pomagają chronić przed uszkodzeniami i zabrudzeniami wszystkie produkty, które takiej ochrony wymagają. W zależności od wymiaru rękawa foliowego, można pakować do niego niewielkie produkty, ale też duże elementy, które nie mogą się z niszczyć. Doskonale sprawdza się również jako ochrona dla przechowywanych w magazynach przedmiotów. Właściwe spakowanie chroni przed kurzem czy negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Dzięki czemu, niezależnie od czasu przechowania, produkt jest w nienaruszonym stanie. Do tego, aby rękaw foliowy spełniał swoje funkcje, musi być we właściwy sposób wykorzystany. Trzeba więc wiedzieć jak się nim posłużyć. Każdy rękaw foliowy jest nawinięty na tuleję papierową, dzięki czemu można w szybki i prosty sposób spakować nawet największe gabarytowo paczki czy produkty. Do tego, by stworzyć opakowanie, folię trzeba rozciągnąć, a wybrane przedmioty umieścić w rękawie. Po zgrzaniu obydwu końców produkt jest gotowy do dalszego transportu.

Jakość rękawów foliowych jest kluczowa

Wybierając odpowiedni rękaw foliowy należy sprawdzić wszystkie jego parametry. Konieczne jest wybranie rodzaju folii, z której jest wykonany, obwodu i szerokości, grubości czy wytrzymałości oraz wagi i długości. W ten sposób wybierze się rozwiązanie dopasowane do typu towaru, który ma być zabezpieczony. Jest to szczególnie ważne, gdy przewożony (lub przechowywany) będzie produkt podatny na uszkodzenia. Im lepiej dobrany rękaw foliowy, tym większe szanse, że zamówienie dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie. W ten sposób zachowuje się jakość danego produktu, a także pokazuje się szacunek do zamówienia, a tym samym również do klienta. Chcąc zrobić dobre wrażenie na kliencie, warto więc zastosować rękaw foliowy, tym bardziej że koszt jego zakupu jest niewielki. Zwróci się on z pewnością, gdy klient pojawi się po kolejne zamówienia. Dbałość o detale i jakość usług jest dziś najważniejsza. Szeroki wybór rękawów foliowych, o różnych parametrach, znaleźć można na stronie niupak.eu. Każdy klient, znajdzie rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb.

Menu główne